sadsad x
asdasd

0331402001 Bosch Solenoid Switch

Kod
:
Marka
:
Bosch
Durum
:
New
Fiyat
:
981,35 TL
Stok : Stok Var
Teslimat : 29.11.2022
Garanti : 12 Months
   
   
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Hızlı Mesaj
  • Product Details
    Part Number0331402001
    Replacement Numbers0331401040000, 0331402004000, 0331402204000, 0331402501000, 0331402504000, 0331402704000
    DescriptionSolenoid Switch
    BrandBosch
    ConditionNew
    PackagingOriginal Packaging
     
    OE Numbers
    ALFA ROMEO115400503001/29
    BOMAG05755061
    CASE84005728
    CUMMINS3870991
    FENDTF514900060020, F814900060020, V835331020
    FIAT8122143, 8997805, 9936715, 60722375
    HATZ49039300, 49049300
    IH (INTERNATIONAL HARV.)3079167R1
    IVECO81222143
    KHD-DEUTZ8122143, 8122143, 8997805, 8997805
    LAMBORGHINI296195122
    MAGIRUS-DEUTZ8122143
    MERCEDES BENZ0001523010, A0001523010
    MWM-DIESEL606906450508
    NISSAN039023970
    RENAULT5000297960
    SEATNG40200129
    STEYR31100090706
    UNIC008997805
    VOLVO3090265
     
    Used in Vehicles / Engines
    ALFA ROMEO
    BOMAG
    CASE
    CUMMINS
    FENDT
    FIAT
    HATZ
    IH (INTERNATIONAL HARV.)
    IVECO
    KHD-DEUTZ
    LAMBORGHINI
    MAGIRUS-DEUTZ
    MERCEDES BENZ
    MWM-DIESEL
    NISSAN
    RENAULT
    SEAT
    STEYR
    UNIC
    VOLVO
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.