x
sadsad x
asdasd
Ödeme ve Güvenlik
 • Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

  Alışveriş ödemelerinizi, Kredi Kartı ve Banka Kartı (Debit - ATM Kart) ile yapabilirsiniz.

 • Taksitli Ödeme Kabul Ediyormusunuz ?

  Herhangi bir taksitli ödeme kabul edilmemektedir.

 • İnternet Üzerinden Alışverişde Kredi Kartı Kullanmanın Riski Varmıdır?

  İnternet üzerinden kredi kartı kullanarak alışveriş yapmak, herhangi bir mağazadan kredi kartıyla alışveriş yapmaktan daha güvenlidir. Bir mağazada veya restoranda, kredi kartınızı ödeme için bir başkasına vermeniz daha risklidir.

  www.kevadiesel.com., kredi kartı numaranızı lisanslı özel bir şifreleme ile ilgili bankaya aktarır. Bankadan gelen cevaba göre işlem gerçekleştirilir.

 • Kredi Kartı ile Ödemede Güvendemiyim ?

  www.kevadiesel.com sistem alt yapısında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL güvenlik sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilmektedir. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.kevadiesel.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

  Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, hiçbir şekilde www.kevadiesel.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında görüntülenmemekte ve bu bilgilerin kaydı tutulmamaktadır.

  128 bit SSL güvenlik sertifikası ile korunan sitemizden %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

 • 3D Secure Nedir?

  3D Secure, internetten güvenle alışveriş yapılabilmesi için Visa Card ve Master Card tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, kart sahibinin cep telefonu numarasına SMS ile gelen şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir.

  Bu sistemle hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri, internet dolandırıcılıklarına karşı güvence altına alınmıştır. Sistemin, Visa Card kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa", Master Card kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" denir.

 • 3D Secure ile Nasıl Ödeme Yapılır?

  www.kevadiesel.com'dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka 3D Secure sistemini destekliyorsa ödeme sayfasında 3D Secure seçerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kredi Kartı Numaram Otomatik Olarak Ekranda Beliriyor !?

  Kredi kartınızın otomatik olarak ekrana gelmesi, www.kevadiesel.com ile ilgili değil, web tarayıcınızın (Explorer, Firefox, Chrome vb.) ayarlarıyla ilgili bir konudur.

  Bu özelliği kapatmak için; Sırasıyla "Tools / Internet Options / Content / Auto complete" (Araçlar / İnternet Seçenekleri / İçerik / Otomatik Tamamla) bölümlerinden ilerleyerek otomatik form doldurma kısmını kapatın.

  Eğer bilgisayarınızı sadece siz kullanıyorsanız bu durum sorun olmayacaktır. Ancak bilgisayarda birden fazla kullanıcı varsa lütfen yukarıdaki işlemi mutlaka yapın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.