x
sadsad x
asdasd
Hakkımızda


Keva Diesel Hakkında,

Keva Diesel, yirmi yıldan fazla otomotiv yedek parça sektör tecrubesine sahip Atakul Endüstri’nin bir iştirakidir.

Keva Diesel, otomotiv dizel enjeksiyon sistemi komponentlerinin tedariğinde uzmanlaşmıştır. Elektronik Birim Pompalar, Elektronik Birim Enjektörler, Hidrolik Elektronik Birim Enjektörler, Mekanik Enjektörler, Common Rail Enjektörler, Yüksek Basınçlı Enjeksiyon Pompaları ve bunlara ait Enjektör Valfleri, Actuatorler, Enjektör Memeleri, Inlet Connectorler ve Tamir Takımları gibi  yedek parçaların ulusal ve uluslararası piyasalarda satışını yapmaktadır.

Satışını yapmış olduğumuz dizel enjeksiyon komponentleri ve yedek parçalar, Bosch, Caterpillar, Cummins, Delphi, Denso ve Siemens-VDO gibi orijinal ekipman üreticilerilerinin üretmiş olduğu yüksek güvenlikli ve en üst kalite seviyesine sahip orijinal ürünlerdir ve ürünlerimiz bahsedilen üreticilerin garantisine sahiptir.

Keva Diesel, Binek Araçlarınız, Hafif Ticari Araçlarınız, Ağır Ticari Araçlarınız ve Endüstriyel Uygulama alanlarında kullanmakta olduğunuz araç veya makinalarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz dizel enjeksiyon komponentleri  konusunda deneyimli ve uzman ekibiyle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Keva Diesel, müşterilerine saygın bir tedarikçi ile çalışmanın vereceği güveni sunmaktadır.


Saygılarımızla,

Keva Diesel

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.