x
sadsad x
asdasd
Garanti, İptal ve İade
 • Garanti Koşulları Nasıldır ?

  Sitemizde satışa sunulan tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Her üreticinin garanti prosedürü ve bağlı olarak garanti süreleri farklılık göstermektedir. Üretici firmaların verdikleri garanti süreleri ortalama 12 aydır.

  Garanti süresi içerisinde arızalanan ürünlerin, üretici tarafından kontrol edilmesi gereklidir. Kontrol süreci sonunda yeni ürün ya da para iadesi uygulanabilir.  Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması yada ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. Garanti kapsamında degerlendirilecek ürünlerin garanti belgesi ürünün faturasıdır. Faturasız ürünler garanti kapsamı dışındadır.

 • Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim ?

  Siparişiniz henüz kargoya verilmemişse iptal işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği bilgisini üye girişi yaptıktan sonra siparişlerim bölümüne girerek öğrenebileceğiniz gibi müşteri hizmetleri ile e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçerek te öğrenebilirsiniz.

 • Ürün İade Şartları Nasıldır ?

  Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü iade etmek istemeniz durumunda teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde Müşteri Hizmetleri bölümü ile iletişime geçerek sorunu bildirmeniz ve iade talebinde bulunmanız gerekmektedir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iadesi kabul edilmez. Ürün iade şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

  İade etmek istediğiniz ürünü, ürün barkodunun yer aldığı etiketle birlikte (paket üzerine sipariş numaranızı yazarak) anlaşmalı kargo şirketlerimizden birisiyle iade adresimize gönderebilirsiniz. Yurtdışı iadelerde kargo gönderim bedelini müşteri ödemektedir. Anlaşmalı kargo şirketlerimiz; B2C Direct, DHL ve UPS dir.

  Ürün bedelinizin geri ödenebilmesi için ürün iade paketinizin firmamıza ulaşmış olması zorunludur. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren yapılan iadenin ürün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir ve 14 gün içerisinde ürün bedelinin iade işlemi gerçekleştirilir. Geri ödeme kargo ücreti hariç yapılır. İade süreciniz ile ilgili yetkililerimiz size geri dönüş sağlayacaklardır.

  İade Adresi: Hadimkoy Mah. Haraçci-Hadimköy Yolu Cad. No:241 Pk.34555 Arnavutköy/İstanbul

  İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, e-posta ve SMS yoluyla bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

 • İade Ürünü Nasıl Gönderebilirim ?

  İade etmek istediğiniz ürünü, ürün barkodunun yer aldığı etiketle birlikte (paket üzerine sipariş numaranızı yazarak) anlaşmalı kargo şirketlerimizden birisiyle iade adresimize gönderebilirsiniz. Yurtdışı iadelerde kargo gönderim bedelini müşteri ödemektedir. Anlaşmalı kargo şirketlerimiz; B2C Direct, DHL ve UPS dir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.