x
sadsad x
asdasd
Kargo ve Teslimat
 • Uluslararası Teslimat Yapıyormusunuz ?

  Uluslararası teslimat yapıyoruz.

  Linki tıklayarak teslimat yaptığımız ülkelerimizin listesini görebilirsiniz.

 • Teslimat Bölgeleriniz Hangi Ülkelerdir ?

  Dünya çapında 200+ Ülkeye teslimat gerçekleştiriyoruz. Sepet veya Siparişlerim ekranında Ülke seçerek teslimat yaptığımız Ülkeler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca linki tıklayarak teslimat yaptığımız Ülkelerin listesini görebilirsiniz.

  Uluslararası teslimat ülkeleri listesinde bulunmayan bir ülkeye teslimat istemeniz durumunda yükleme seçeneklerini görüşmek üzere support@kevadiesel.com adresine mail gönderebilirsiniz.

 • Teslimat Süreleriniz Nasıldır ?

  Dünya'nın her yerine 2 - 7 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştirmekteyiz. Ancak kargo teslim süresi, kargo firmasına ve adrese bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

  Uyarı: Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır. Yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve Ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.

 • Hangi Kargo Şirketleri ile Çalışıyorsunuz?

  Anlaşmalı olduğumuz B2C Direct, DHL, ve UPS kargo şirketleri ile çalışmaktayız. Tüm paketlerimiz express kargo ile gönderilmektedir.

 • Kargo Ücretleri Nasıldır?

  Kargo ücreti ürün adetine ve gönderi ülkesine göre değişiklik göstermektedir. Kargo tutarını sepette ödeme ekranına geldiğinizde Ülke seçerek görebilirsiniz. Kampanya dönemlerini takip ederek, ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 • Kargom Nerede?

  Kayıtlı cep telefonu numaranıza SMS ile ve kayıtlı e-posta adresinize mail yoluyla gönderilen "Kargo Takip Numarası" ile kargonuzu takip edebilirsiniz. Sistemimize üye girişi yaptıktan sonra, açılan sayfada görülen “Siparişlerim” bölümünden güncel siparişlerinizin tüm bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

 • Kargo Takip Numarası Nedir ?

  Kargo Takip Numrası, kargonuzun durumunu takip edebileceğiniz numaradır.

 • Kargomu Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Kargo şirketinden paketinizi teslim alırken gönderide açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Bir sorun gördüğünüzde teslimatı kesinlikle kabul etmeyiniz. Hasar tespit tutanağı tutulmasını isteyerek, Müşteri Hizmetleri Servisi'ne durumu bildiriniz. Paketin içerisindeki ürün sağlam ve hasarsız olabileceğinden sadece paketin durumuna bakarak teslimatı kabul etmemek tavsiye edilmez.

  Kargoyu teslim aldıktan sonra paket içeriğinde eksik ürün vb. bir sorunla karşılaşırsanız, kargo şirketi ile iletişime geçerek, hasar tespit tutanağı doldurmasını isteyiniz. Durumu support@kevadiesel.com adresine mail atarak tarafımıza bildiriniz.

 • Kargo Geldiğinde Teslimat Adresinde Bulunmazsam Ne Olur?

  Belirtilen adreste olmamanız yada adresinizin hatalı/eksik olduğu durumlarda, kargo şirketi veya Keva Diesel sizinle irtibata geçecek ve ikinci teslimatı ücretsiz olarak ayarlayacaktır. 5 iş günü içinde iletişime geçemezseniz, paketiniz Keva Dizel'e iade edilir.

 • Farklı Zamanlarda Aldığım Ürünler Aynı Pakette Gönderilebilirmi?

  Her siparişiniz ayrı bir gönderi olarak değerlendirilmektedir. Farklı zamanlarda verdiğiniz siparişlerin aynı anda teslim edilebileceğinin garantisi bulunmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.