sadsad x
asdasd
Ürün Bilgisi
 • İhtiyacım Olan Ürünü Nasıl Bulabilirim ?

  Aradığınız ürünü en hızlı bulmanın yolu “arama” butonunu kullanmaktır. Buraya yazacağınız OEM (Original Equipment Manufacturer) veya OE (Original Equipment) Referans Numaraları ile ilgilendiğiniz ürünü bulabilirsiniz.

  İlgili olduğunuz ürünün ait olduğu kategoriden giderek aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Bunun için ana sayfada bulunan kategori linklerinin bulunduğu “Kategori Çubuğunu” veya iç sayfalarda “Kategori Menüsünü” kullanabilirsiniz.

  Kategori Çubuğunda veya Kategori Menüsünde “Araçlar” linkini kullanarak ürünün kullanıldığı araç markasını seçerek ilgilendiğiniz ürünü bulabilirsiniz.

  Eğer ilgili olduğunuz ürünleri sistemimizde bulamıyorsanız bize sorabilirsiniz.

 • Ürün Uyumluluk Bilgisini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

  İhtiyacınız olan ürünü OEM veya OE Referans Numarası ile bulduktan sonra bu ürüne tıklayarak ürün detay sayfasına ulaşırsınız. Bu sayfada alt kısımda yer alan ürün özellikleri bölümünde ürünün referans numara geçişlerini ve araç uyumluluk bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

 • Ürünlerin Markasını Nereden Görebilirim ?

  Ürün Listeleme sayfasında ürün resiminin hemen altında yer alan koyu renkli marka, ürünün markasıdır. Ürün detay sayfalarında ise marka ürün açıklamasının hemen üstündeki marka yine ürünün markasını göstermektedir.

 • Ürünler Orjinalmidir ?

  Sitemizde yer alan ve satışa sunulan ürünler belirtilen markaya ait orijinal ürünlerdir, yetkili distribütör firmalardan veya saygın tedarikçilerden temin edilmektedir.

  Sahte ve taklit ürünler sitemizde yer almaz. Ürünler garantili ve faturalı olarak satışa sunulur.

 • Ürünler Garantilimidir ?

  Sitemizde satışa sunulan tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.

 • Ürünlerin Garanti Süreleri Ne Kadardır ?

  Her üreticinin garanti prosedürü ve bağlı olarak garanti süreleri farklılık göstermektedir. Üretici firmaların verdikleri garanti süreleri ortalama 12 aydır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.